Hakkımızda


Fermuar ve aksesuar sektöründe 1995 yılından beri faaliyet gösteren Çağdaş Fermuar kaliteli zengin ürün çeşidi ve hızlı servisi ile müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeyen dinamik kadrosu ile taleplerinizi en kısa süre içerisinde yerine getirmek için kurulmuştur.

Fermuar ve aksesuarları ilgili yaşadığınız sorunlarınızı sona erdirmek, uzman bir tedarikçinin iş akışına olan avantajlarını keşfetmek istiyorsanız, her zaman sizinle çalışmaya hazırız. İthal fermuar markamız olan SBS™ ' ve üretimini yaptığımız yerli markalarımız NEW™ ÇFS ve SNS dır olması gereken bütün kalite belgelerine sahip olup %100 firmamızın garantisi altındadır.Yurt dısında ıthal ettıgımız fermuar ham maddesi dunya markalarının tercıh ettıgı urunlerdır 

Çağdaş Fermuar Bomonti Şişli ve Çağlayan'daki magazalarında hizmet vermektedir istanbul çaglayan . Merkezimizde, imal ettiğimiz ÇFS -  SNS -  NEW  ve, bayi olduğumuz SBS markalarının tüm ürünlerinin sergilendiği showroomlarımızı ziyaret ederek fermuar ile ilgili bildiklerinizi yeniden gözden geçirebilir, Çağdaş Fermuar'ın farkını anlayabilirsiniz.

Çağdaş Fermuar olarak; kurulduğumuz günden bugüne aylık 2 Milyon adet üretim yapabilecek kapasiteye ulaşan üretim tesisimizde en kaliteli fermuarları üretmeyi kendimize mesleki ilke olarak benimsemiş bulunuyoruz.

İlk açıldığı günkü amatör ruhunu profesyonellikle harmanlayarak muhafaza eden firmamız, küçük-büyük ölçekli ayırt etmeksizin, tüm müşterilerine profesyonel kadrosu ile yüksek kalite yönetimi çerçevesinde hizmet vermeye devam ediyor not motor kuryelerimizile servıs yapımaktadır.

Fermuar sektöründe faaliyet gösteren Çağdaş Fermuar kaliteli ürün çeşitleriyle sizlerin bir numaralı tercihi olmaktan gurur duyar.

  İletişim

  • Fabrika :Çağlayan mah. park cad. n-30
     Kağıthane / İSTANBUL

  • Mağaza :Halide Edip Adıvar mah. Balcı sok.
     n-27 Bomonti Şişli / İSTANBUL

  • Telefon :0 212 247 75 25

  • Cep     : 0 (545) 221 33 99

  Kroki